Program

09 – 18 iunie 2017, Sibiu – Descarcă program

SPECTACOLE


Vineri 09.06.2017

10.00 – ………………….

Vineri 09.06.2017

19.00 - Exercitii de admiratie – Emil Cioran 1h1/2
Compania de Teatru BECOME Sibiu
Locație: Scoala Octavian Goga Rășinari
(din Sibiu se poate lua autobuzul de la cimitir pentru Rasinari)
Bilete online aici - nu mai sunt bilete

Sambata 10.07.2017

11.00 - Exercitii de admiratie – Emil Cioran 1h1/2
Compania de Teatru BECOME Sibiu
Locație: Scoala Octavian Goga Rășinari
(din Sibiu se poate lua autobuzul de la cimitir pentru Rasinari la ora 10.30)
Bilete online aici - 

19.00 Cine spala oala de mamaliga - cu Ioan Isaiu si Elena Ivanca 1h
o productie Viorica Manea Samson
Locație: Sura din Rășinari
(din Sibiu se poate lua autobuzul de la cimitir pentru Rasinari la ora 18.30)
Bilete online aici - 

Duminica 11.06.2017

19.00 Nu inteleg ce se intampla 1h
Asociatia Terraveda Craiova
Locatia: Centrul de Tineret Sibiu, str Nicolae Teclu nr 41
Bilete online aici

20.30 - Cine spala oala de mamaliga - cu Ioan Isaiu si Elena Ivanca 1h
o productie Viorica Manea Samson
Locație: Imperium Pub str Nicolae Balcescu nr 24
Bilete online aici

LUNI 12.06.2017

17.00 Iedul cu trei capre – interactiv
Compania de Teatru Become Sibiu
Locatia: Centrul de Tineret Sibiu, str Nicolae Teclu nr 41
Bilete online aici - nu mai sunt bilete

Marti 13.06.2017

10.00 Caravana Prieteniei
Asociatia Totul pentru Comunitate
Locatia: Muzeul Civilizatiei Populare Traditionale – ASTRA

20.30 AMANTUL INSELAT – cu Ioan Isaiu si Sorin Misiriantu 1 h
Compania de Comedie – Cluj Napoca
Locație: Imperium Pub, str Nicolae Balcescu nr 24
Bilete online aici

Miercuri 14.06.2017

10.00 Caravana Prieteniei
Asociatia Totul pentru Comunitate
Locatia: Muzeul Civilizatiei Populare Traditionale – ASTRA

20.00 O NOAPTE FURTUNOASA – 80 min
Teatrul Arte dell Anima – Bucuresti
Locatia: Sala Adore, piata Cibin nr 5
Bilete online aici

Joi 15.06.2017

10.00 – Scufita Rosie 50 min
Compania de Teatru BECOME
Locatia: Centrul de Tineret Sibiu, str Nicolae teclu nr 41
Bilete online aici

20.30 MENAGE A TROIS - cu Ioan Isaiu si Sorin Misiriantu 70 min
COMPANIA DE COMEDIE
Locatia: Sala Adore, piata Cibin nr 5
Bilete online aici

Vineri 16.06.2017

19.00 Cum strica un regizor piesa - 50 min
Teatrul ReACT – Cluj Napoca
Locatia: Centrul De Tineret Rasinari, str O Goga nr 1527
Bilete online aici

Sambata 17.06.2017

11.00 spectacol cu papusi interactv – 40 min
Spectacol independent Cluj Napoca
Locatia: CARREFOUR – intrare liberă

19.00 Harun si Marea de povesti – 60 min
Teatru ReACT – Cluj Napoca
Locatia: Centrul De Tineret Sibiu, str Nicolae Teclu nr 41
Bilete online aici

20.30 Gunoierul – comedie 50 min
Compania de Teatru Become Sibiu
Locatia: Imperium Pub, str Nicolae Balcescu nr 24
Bilete online aici

Duminica 18.06.2017

20.30 IMPRO SHOW – 50 min
COMPANIA DE TEATRU BECOME
Locatia: IMPERIUM, str Nicolae Balcescu nr 24
Bilete online aici

EXPOZIŢII: toată durata festivalului


Expoziţie HUC MARIAN – 12 Ani de festival
Locaţie: Centrul de Tineret SIBIU – AICI – str. N. Teclu nr 41

Expoziţie EMIL CIORAN
Locaţie: CAMINUL CULTURAL RASINARI

Expoziţie pe gard – ELEVII LICEULUI DE ARTA SIBIU
Locaţie: Centrul de Tineret SIBIU – AICI – str. N. Teclu nr 41

STRADA SIBIU FRINGE


CONCURSURI SI ANIMATIE IN FIECARE ZI PENTRU CEI MICI

SCURTE PREZENTARI DIN SPECTACOLE


Title